Zjistit Google Pagerank

Zjistit S-rank

Historie a současnost

Můj první plakát s nápisem "DJ Boris", byl vylepen na nástěnky někdy v roce 1992 a od té doby až na vyjímky nevím co je to mít volný víkend. Začátky nebyly vůbec snadné. O to težší, že nebyl internet, stahování mp3 souborů, ani vypalování cédéček a všechna hudba se musela kupovat na originálních CD, které v té době nebyly zrovna nejlevnější. K tomu pořizování vlastní aparatury, takže občas nebylo ani "na chleba". Spousta obětavé práce s jediným cílem. Dělat akce, které mají úspěch a na které chodí hodně lidí.

 

I když jsem z Brna, všechny moje akce byly a jsou většinou v jeho okolí a někdy i o kousek dál, protože jak známo z názvu jednoho filmu, v Brně je nuda a nejen to. Taky je v Brně plno lidí, kteří se stali DJ ze dne na den tím, že si stáhli z internetu pár skladeb a začali prostě hrát. Pochopitelně bez zkušeností, bez oprávnění a za pár stovek na noc. Takže než přesvědčovat nějakého majitele diskotéky o tom, že DJ by měl něco umět a něco vědět o muzice, jezdím raději tam, kde mě prostě chtějí a kde nešetří na nesprávném místě. Naštěstí je takových míst pořád víc, než mých volných datumů v kalendáři a návtěvnost akcí je většinou velmi slušná. To jestli se moje akce líbí, nebo nelíbí nemůžu sám posoudit, ale s čistým svědomím můžu říct, že dělám vše proto, aby byli všichni spokojeni.

 Co se týče hudebního výběru, nikdy neřeším to, jestli se mi nějaká skladba líbí nebo nelíbí. Také nikdy dopředu nevím, jaké songy budu hrát. Podstatné je to, jakou reakci vidím na parketu a co se líbí většině návštěvníků konkrétní akce.  

Na závěr bych to shrnul asi tak... hudba i hraní jsou pro mě velkou životní láskou, ale nedělám akce proto, abych si je užíval a hrál si sám pro sebe. Je to především moje práce a chci ji dělat dobře. Proto dnes i v budoucnu bude stále platit: DJ Boris - hraje to co se líbí...


Přidat k oblíbeným

 

 

 

 

DJ P.M.C.